Yönetim Kurulu Mesajları

Yönetim Kurulu Mesajları

 

 

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız…

ÇIRAYLAR Grubu yarım yüzyılı aşkın süredir Türkiye ekonomisine katma değer yaratmak için çalışmalarını sürdürüyor. Grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde, köklü geçmişinden de güç alarak, ÇIRAYLAR farkını sergilemek, bu sektörlerin öncüsü olmak ve çıtayı her zaman daha yükseğe taşımak amacıyla hareket ediyor. 50 yıldan uzun süredir güçlenerek büyüyen Grubumuzun başarı sırrı da bu.

Grubumuz, uzun vadeli stratejik bir bakış açısıyla, faaliyet gösterdiği farklı sektörlerde sürdürülebilir bir büyüme sergiliyor. Mimari cam üretimini gerçekleştirdiğimiz ÇIRAYLAR CAM ; bugün bir dünya markası olmak yolunda hızla ilerliyor , aldığı ödüllerle göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Bugüne kadar yaklaşık 15 milyon metrekare ısı yalıtımlı çift cam üretimi ile sayısız projelerde söz sahibi olmaya devam eden ÇIRAYLAR CAM aldığı ödüllerle , başarılarıyla gurur kaynağımız oluyor.

Yeni yatırımlarımızı da aynı bakış açısıyla hayata geçiriyoruz. Mimari cam üretiminde Türkiye de lider , dünyanın sayılı üreticileri arasındayız. ÇIRAYLAR CAM bünyesinde 2018 yılında Afyonkarahisar da en son ve en gelişmiş teknoloji alt yapısı ile kurulan fabrikamız, mimari cam sektöründe fark yaratmak iddiasıyla hayata geçti ve bu doğrultu da ilerliyor. Önümüzdeki yıllar boyunca başlatacağımız diğer yatırımlarımızda da köklü geçmişimizden gelen tecrübeyi, ÇIRAYLAR farkıyla sergilemeye devam edeceğiz.

Grubumuzun diğer üyesi ÇIRAYLAR ALÜMİNYUM METAL; alüminyum profil , kompozit panel , pvc aksesuarları , pvc destek sacı konusunda ki ürün bilgisini , birikimini ve deneyimini müşterilerine aktararak , mimari cam kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Sorunsuz ve sonsuz müşteri memnuniyeti için çıktığımız bu yolda cephe sistemleri uygulayıcılarının, pvc doğrama uygulayıcılarının ihtiyaç duyduğu yeni ürünleri bünyesine her yıl eklemeye devam edecektir. Sektöründe ki değişen teknolojiyi yakından takip eden ÇIRAYLAR ALÜMİNYUM METAL , Türkiye de her zaman haklı yerini almaktadır ve almaya devam edecektir.

ÇIRAYLAR Grubu olarak, finansal büyümenin yanı sıra müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın memnuniyeti için çalışıyor, sosyal yatırımlarla toplumumuza katkı sağlayacak projeler geliştiriyoruz. Sosyal vatandaşlık kavramı, kurum kültürümüzün en önemli yapı taşlarından biridir.

ÇIRAYLAR Grubu’nun başarılı performansı ile bugün ülkemizin saygın ve seçkin kurumları arasında yerini sağlamlaştırmasına katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.